Stezka - Poznáš naše zvířata menší děti

Kartičky ke tvorbě vědomostní stezky.

50 Kč
Skladem

Stezka je určena pro menší děti předškoláky a 1.-3. třída, hlavně obrázková část (Př. Poznáš na kterém obrázku je jezevec? - jezevec, vydra, liška), otázky pod obrázky mohou být trochu těžší, ale straší sourozenci nebo rodiče určitě rádi pomůžou.

Stezka se skládá z 13 karet. Na každé z nich je otázka Na kterém obrázku je ….? a 3 varianty fotek různých zvířat, u kterých jsou různá písmenka. Děti mají za úkol poznat a napsat, na které fotce je to zvíře a napíšou si na papírek to písmenko, které patří k jejich odpovědi. Dole je doplněna ještě jedna otázka, na kterou lze odpovědět ANO či NE – tyto otázky jsou určeny větším dětem

např. Je jezevec všežravec?

Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám.

Např. doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod.

Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak.

 

Realizace stezky:

Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu.

 

Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – DUDEK CHOCHOLATÝ.

 

Po zaplacení vám zašlu odkaz mailem a soubor si můžete stáhnout ve formátu PDF.  

Licence zakoupeného materiálu: Je povoleno využít materiál pro svou vlastní potřebu a potřebu třídy, oddílu či jiné organizované skupiny dětí (kopírovat pracovní listy).

Kód Kód: 293
Kategorie: Stezky
Téma: Příroda
Typ materiálu: Stezky
Věk: Mladší děti