Vánoční prezentace 2. stupeň

3 prezentace na zpestření online výuky / schůzky.

40 Kč
Skladem

Soubor obsahuje 3 prezentace. Čas se bude lišit, jedna prezentace zabere cca 5 -15 min. Je určen pro větší děti druhého stupně a ve dvou prezentacích je pro děti nutný přístup k internetu (děti budou odpovědi hledat).

Dokument lze otevřít pouze pro čtení a lze použít jako zpestření normální i online výuky.

 

Prezentace obsahuje:

  • Úvodní nadpis
  • Popis úkolu
  • Několik slidů
  • Popis, jak vyluštit šifru (písničku).

 

1.      Vánoce v cizině – Na slidech jsou různé otázky týkající se Vánoc v cizích zemích, odpověď je vždy název nějaké země. Děti na závěr spočítají počet písmenek a ty vymění za písmenka a vznikne jim tajenka – svíčka.

2.      Vánoční čísla – Na slidech jsou různé otázky tykající se Vánoc, odpověď je vždy číslo, které na závěr děti sečtou a vymění za písmenko v tabulce. Tajenka je mašle. 

3.      Vánoční slovní druhy – Na slidu je několik slov jednoho slovního druhu a pak jeden záškodník, který tam nepatří. Tyto záškodníky si děti napíší na papírek. Všechna slova, která mají děti napsané, jsou součástí textu jedné koledy, kterou si pak můžete zazpívat – Rolničky, Rolničky.

Kód Kód: 71
Kategorie: Online schůzky/výuka
Téma: Vánoce
Typ materiálu: Prezentace pro on-line schůzky
Věk: Starší děti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení