Vánoční prezentace 4. - 6. třída

3 prezentace na zpestření online výuky / schůzky.

40 Kč
Skladem

Soubor obsahuje 3 prezentace – čas se bude lišit. Jedna prezentace zabere cca 5 - 15 min. a je určen pro větší děti – 4.-6. třída.

Dokument lze otevřít pouze pro čtení a lze použít jako zpestření normální i online výuky.

 

Prezentace obsahuje:

  • Úvodní nadpis
  • Popis úkolu
  • Několik slejdů
  • Popis jak vyluštit šifru

 

1.      Sváteční data - Děti mají za úkol napsat si správné data dle popisu v prezentaci (sv. Štěpán, Mikuláš,…), pak sečtou číslice jednotlivých datumů a na závěr je vymění za písmena z tabulky. Tak jim vznikne tajenka – BAŇKA (9 stran).

2.      Vánoční křížovka – Na obrázcích je vždy jedna otázka a odpověď se musí vejít do čtverečků pod ní (stejně jako v tajence), jedno okénko je červené a písmenko, které tam patří, si děti napíší na papírek a na závěr by jim měla vyjít tajenka – JESLIČKY (11 stran).

3.      Vánoční skládačka – Na slidu je několik písmen, ze kterých se dá složit slovo. Děti si musí správně poskládat slovo a pak ho napsat na papírek. Na závěr přečtou první písmenka těchto slov a vyjde jim tajenka – VÁNOČNÍ HVĚZDA (16 stran).

Kód Kód: 68
Kategorie: Online schůzky/výuka
Téma: Vánoce
Typ materiálu: Prezentace pro on-line schůzky
Věk: Starší děti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení