Velikonoce prezentace

3 prezentace pro zpestření on-line schůzky / hodiny.

35 Kč
Skladem

Soubor obsahuje 3 prezentace – čas se bude lišit. Jedna prezentace zabere cca 5 - 15 min. a je určena pro větší děti – 1.-3. třída.

Dokument lze otevřít pouze pro čtení a lze použít jako zpestření normální i online výuky.

 

Prezentace obsahuje:

  • Úvodní nadpis
  • Popis úkolu
  • Několik slidů
  • Popis jak vyluštit šifru

 

  1. Velikonoce křížovka – Na slidech jsou otázky. Dětem se jejich odpověď musí vejít do příslušných čtverečků (podobně jako u křížovky). Děti si zapíšou pouze písmeno, které jim vychází v červeném políčku. Na konci přečtou písmena po sobě a vznikne jim tajenka – VELIKONOCE.
  2. Vajíčková abeceda – na každém slidu je číslo a vajíčko, ve kterém je umělecky ztvárněn některý z tvarů písmene abecedy. Děti musí zjistit o jaké písmeno jde a to písmeno si napsat. Na konci jim vznikne tajenka – TULIPANEK (tulipánek).
  3. Velikonoce chybějící písmena – Na každém slidu je kousek fotografie nějakého předmětu souvisejícího s Velikonocemi nebo jarem a přeházená písmenka jeho názvu. Vždy jedno písmenko chybí. Děti musí zjistit které a to si napsat na papírek. Na konci jim vznikne z těchto písmen tajenka - KRASLICE.

 

Po zaplacení vám zašlu odkaz mailem a soubor si můžete stáhnout ve formátu pttx (lze otevřít jen pro čtení).

Kód Kód: 272
Kategorie: Online schůzky/výuka
Téma: Velikonoce
Typ materiálu: Prezentace pro on-line schůzky
Věk: Mladší děti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení