Stezka - Králičí rodina (pojďte si zaskákat)

Kartičky ke tvorbě zábavné skákající stezky.

40 Kč
Skladem

Stezka obsahuje 10 karet. Na každé je jméno králíka a v jakém skoku vyniká.  Děti mají za úkol tyto specifické skoky napodobit – skákání pozadu, do boku, po jedné noze, apod. Každé zadání má vždy jedno písmenko červené, to si děti zapíší a na konci jim vznikne tajenka.

Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám.

Např. doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod.

Obsahuje také 2 bonusové karty – skákání přes švihadlo a skákání přes překážky. Tyto karty jsou záměrně bonusové, abyste si je mohli dle vašich potřeb upravit a nebo je nepoužít vůbec.

Pozn.: Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak

 

Realizace stezky:

Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu. Případně další 2 bonusové úkoly.

 

Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – KRÁLIČÍ HOP (je to název soutěže králíků, kteří skáčou přes překážky).

 

Po zaplacení vám zašlu odkaz mailem a soubor si můžete stáhnout ve formátu PDF.  

Licence zakoupeného materiálu: Je povoleno využít materiál pro svou vlastní potřebu a potřebu třídy, oddílu či jiné organizované skupiny dětí (kopírovat pracovní listy).

Kód Kód: 287
Kategorie: Stezky